Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik - szkolnictwo wyższe i nauka

Kancelaria Prawa Edukacyjnego Łukasz KierznowskiO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Kancelaria Prawa Edukacyjnego (prawo-edukacyjne.pl) świadczy usługi prawne, szkoleniowe i doradcze dla sektora akademickiego na terenie całego kraju. Skupiamy ekspertów z zakresu prawa szkolnictwa wyższego i nauki oraz innych gałęzi prawa, których przepisy są istotne dla funkcjonowania tej branży. Nasi klienci to przede wszystkim uczelnie, instytuty badawcze oraz instytuty Polskiej Akademii Nauk.

Poszukujemy do naszego zespołu prawnika specjalizującego się w prawie szkolnictwa wyższego i nauki oraz mającego doświadczenie we współpracy z podmiotami sektora akademickiego.

Zakres zadań:

  • sporządzanie opinii prawnych,
  • doradztwo prawne,
  • weryfikacja aktów prawnych,
  • sporządzanie umów i innych dokumentów,
  • prowadzenie spraw klientów z zakresu szkolnictwa wyższego i nauki.

Oczekujemy:

  • wykształcenia prawniczego,
  • min. 2-letniego doświadczenia w świadczeniu usług na rzecz uczelni, instytutów PAN lub instytutów badawczych,
  • dogłębnej znajomości prawa szkolnictwa wyższego i nauki lub znajomości przepisów innej gałęzi istotnej dla funkcjonowania podmiotów sektora akademickiego (np. prawa własności intelektualnej, prawa finansów publicznych, prawa pracy, czy prawa zamówień publicznych),
  • dokładności, odpowiedzialności oraz terminowości realizacji powierzonych zadań,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziany stopień doktora nauk prawnych bądź uprawnienia radcy prawnego,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń stacjonarnych lub zdalnych.

Oferujemy:

  • współpracę z rozwijającą się Kancelarią,
  • wykonywanie zadań głównie w formie zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • współpracę B2B (w zakresie zleceń stałych lub doraźnych).

Jeżeli nie spełnia Pan/Pani któregoś z warunków, ale mimo tego uważa Pan/Pani, że może wnieść wartościowy wkład w prace Kancelarii ze względu na swoją wiedzę z obszaru szkolnictwa wyższego i nauki (np. prawną, organizacyjną, finansową, etc.) - czekamy na zgłoszenie.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne