Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik - transakcje nieruchomości

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, lidera w branży nieruchomości poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Prawnik (transakcje nieruchomości)

Zakres obowiązków:

  • obsługa prawna głównie w zakresie transakcji nabycia nieruchomości,
  • kontrola dokumentacji związanej z umowami zawieranymi przez Spółkę, procesem projektowym i inwestycyjnym
  • przygotowywanie opinii prawnych
  • sporządzanie raportów oraz zestawień

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze transakcji nabycia nieruchomości – warunek konieczny
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1) – warunek konieczny
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia – warunek konieczny
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia na pełen etat
  • doświadczenie w roli prawnika in-house – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuję:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów między innymi prywatne ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, darmowa nauka języków.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne