Prawnik w Departamencie Banking/Finance Litigation & Insolvency

DWF Poland Jamka sp.k

plac Stanisława Małachowskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie projektów opinii prawnych i pism procesowych

  • Wyszukiwanie informacji oraz prowadzenie analiz prawnych zagadnień problemowych (tzw. legal research)

  • Bieżąca pomoc w obsłudze klientów kancelarii

Nasze wymagania

  • Student IV bądź V roku prawa

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym prawniczego)

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej

  • Umiejętność analizy przepisów prawa oraz formułowania konkluzji z badania prawnego

  • Sumienność, zaangażowanie i kreatywność w działaniu

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie prawniczej pod okiem wykwalifikowanego mentora

  • Pracę w kreatywnym środowisku pracy w przyjaznym i doświadczonym zespole profesjonalistów z zachowaniem work/life balance

  • Wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę oraz szereg benefitów przysługujących naszym pracownikom

  • Udział w lokalnych i globalnych eventach oraz nieformalnych spotkaniach integracyjnych (m.in. Pizza Fridays)

  • Celebracje świąt i sukcesów

  • Jasną ścieżkę awansu i rozwoju Twojej karaiery

  • Pokrycie kosztów Twojej aplikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w późniejszych rekrutacjach, prosimy o dopisanie również: „Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

DWF jest wiodącym globalnym dostawcą zintegrowanych usług prawnych i biznesowych, działającym w ośmiu kluczowych sektorach gospodarki. Zatrudnia ponad 4000 osób w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie.

Współpracując na poziomie zarówno globalnym jak i lokalnym, wspieramy naszych klientów w osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych. W Polsce zespół liczy 140 profesjonalistów i obsługuje klientów w ponad 25 dziedzinach prawa.

Nasza siedziba mieści się przy Pl. Stanisława Małachowskiego 2 w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy