Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w departamencie nieruchomości

Rymarz, Zdort, Gasiński, Her i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Prosta 18, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Prosta 18

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w pracach departamentu nieruchomości przy obsłudze prawnej zleceń dotyczących transakcji nieruchomościowych, M&A oraz inwestycji budowlanych.

W szczególności uczestnictwo w negocjacjach oraz przygotowanie i negocjacja dokumentacji związanej z nabyciem lub zbyciem nieruchomości / udziałów w spółkach, przygotowywanie projektów umów przedwstępnych i umów sprzedaży nieruchomości, a także wsparcie oraz nadzorowanie procesu badania stanu prawnego nieruchomości.

Nasze wymagania

  • aplikant adwokacki / radcowski lub tytuł zawodowy radcy prawnego / adwokata;

  • 2 - 5 letnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej złożonych transakcji kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości;

  • biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do analitycznego i logicznego myślenia;

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, dokładność, terminowość i odpowiedzialność;

  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, dyspozycyjność;

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • interesującą pracę w prestiżowej kancelarii prawnej oraz możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole, świadczącym usługi dla polskich i międzynarodowych klientów;

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o współpracę;

  • pakiet świadczeń dodatkowych (w tym prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia. Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami/tkami.