Oferta pracy

Prawnik w Departamencie Prawnym

neoBANK

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie produktów oferowanych przez bank poprzez opracowywanie i aktualizowanie umów, regulaminów i wszelkich formularzy w tym zakresie, w szczególności produktów kredytowych i ich zabezpieczeń, jak również rachunków bankowych oraz instrumentów płatniczych.

  • Sporządzanie i weryfikacja projektów umów z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi na rzecz banku.

  • Reprezentowanie banku przez sądami, głównie wieczystoksięgowymi i gospodarczymi w zakresie ustanawiania lub zmiany zabezpieczeń kredytów i innych aktywów.

  • Reprezentowanie banku w sprawach przed Rzecznikiem Finansowym, Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych i Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

  • Wsparcie w zakresie zabezpieczenia informacji objętych tajemnicą bankową, w tym udzielanie odpowiedzi uprawnionym organom.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze – warunek konieczny.

  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej banku bądź innego podmiotu sektora finansowego.

  • Praktyczna znajomość prawa bankowego / prawa cywilnego (rzeczowe i zobowiązaniowe).

  • Uprawnienia zawodowe Radcy Prawnego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem.

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę.

  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych.

  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną.

  • Atrakcyjną lokalizację – blisko Starego Rynku.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Udział w Programie nauki języków obcych.

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Czy ta praca jest dla Ciebie?

  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Masz już doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i chcesz rozwijać swoje kompetencje w uznanej instytucji finansowej?

neoBANK

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną

pozycją na polskim rynku.

Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku

w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy