Oferta pracy

Prawnik w Departamencie Prawnym

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNA

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Krucza 50

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy obsłudze formalno-prawnej organów Spółki, w szczególności poprzez: sporządzanie i weryfikację uchwał, pełnomocnictw, dokumentów korporacyjnych

  • prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentacji

  • przygotowywanie projektów dokumentów sprawozdawczych

  • redagowanie pism, regulacji wewnętrznych i procedur

  • wsparcie i bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi w obszarze obsługi korporacyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • dobra znajomość przepisów prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze świadczeniem obsługi korporacyjnej

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami

  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o procedury i dokumenty

  • samodzielność, wielozadaniowość oraz inicjatywa

  • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świadczenia z ZFŚS

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.

Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowana/y stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.