Logo Pracuj.pl

Prawnik w Departamencie Prawnym

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNA

Krucza 50

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy obsłudze formalno-prawnej organów Spółki, w szczególności poprzez: sporządzanie i weryfikację uchwał, pełnomocnictw, dokumentów korporacyjnych
  • prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentacji
  • przygotowywanie projektów dokumentów sprawozdawczych
  • redagowanie pism, regulacji wewnętrznych i procedur
  • wsparcie i bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi w obszarze obsługi korporacyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • dobra znajomość przepisów prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze świadczeniem obsługi korporacyjnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o procedury i dokumenty
  • samodzielność, wielozadaniowość oraz inicjatywa
  • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świadczenia z ZFŚS

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.

Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowana/y stanowiskiem?

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Prawnik w Departamencie Prawnym, Krucza 50, Śródmieście, Warszawa