Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w dziale finansowym

Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzenie analiz prawnych i formułowanie argumentów dla wyznaczonych spraw;

  • sporządzenie porad i opinii z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego;

  • sporządzanie umów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i finansowego.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie prawem cywilnym, spółek handlowych oraz prawem podatkowym;

  • wysoka kultura osobista;

  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;

  • umiejętność do działania pod presją czasu;

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy;

  • uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu radcy prawnego lub adwokata będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z największych firm sektora budownictwa mieszkaniowego;

  • bardzo dobre warunki rozwoju zawodowego dzięki uczestnictwie w realizacji ambitnych projektów;

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Murapol, która od 20 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym. Murapol Centrum Usług Wspólnych świadczy wyspecjalizowane usługi z zakresu księgowości, kontrolingu, HR, IT i administracji wobec Grupy Murapol.

O Grupie Murapol:

20 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy

Interesuje Cię marketing i jego nowoczesne narzędzia?

Wiesz jak zwiększać widoczność marki w internecie,

a jej wizerunek w sieci to dla Ciebie cel numer jeden?

Do tego wysoko stawiasz sobie poprzeczkę,

a dzień bez zrealizowanego wyzwania nie zaliczasz do udanych?

Dołącz do działu marketingu Grupy Murapol, jednego z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce jako Specjalista ds. marketingu internetowego.