Oferta pracy

Prawnik w dziale korporacyjnym

MKM SupportO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego klienta – prężnie rozwijającej się kancelarii prawnej z siedzibą w Gliwicach (z oddziałem w Warszawie) – poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku -
Prawnik w dziale korporacyjnymNumer ref.: Nr referencyjny: MKM 67/LAG/2021

Opis stanowiska:

  • negocjacje umów, w szczególności o roboty budowlane (EPC, pod klucz, proces budowlany), rozbudowanych umów świadczenia usług, sprzedaży IP, przedsiębiorstw etc.,
  • samodzielne tworzenie, komentowanie oraz analizowanie różnego rodzaju umów dotyczących prawa korporacyjnego;
  • przygotowywanie analiz due diligence, dokumentów, projektów umów, opinii, pism, wniosków.

Wymagania:

  • poszukujemy osoby, która jest w trakcie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej lub uzyskała już tytuł Radcy Prawnego lub Adwokata;
  • doskonała znajomość prawa korporacyjnego;
  • znajomość procesów inwestycji kapitałowych na ryku private equity oraz funduszy inwestycyjnych będzie dużym atutem;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1);
  • biegła znajomość MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy B2B;
  • biuro zlokalizowane w Gliwicach oraz w Warszawie – możliwość wyboru lokalizacji;
  • elastyczność pod względem pracy zdalnej;
  • work-life balance;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • pakiet usług medycznych;
  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Więcej informacji na stronie www.mkm-support.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa).””

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne