Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w Dziale Korporacyjnym

PRA Group Polska Sp. z o.o.O firmie

PRA Group Polska Sp. z o.o.

Prosta 68

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego,
  • Sporządzanie pism procesowych w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym,
  • Stawiennictwo na rozprawach i posiedzeniach sądowych,
  • Konsultacje oraz sporządzanie opinii prawnych,
  • Przeprowadzanie badań due diligence,
  • Współpraca z agencjami nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi oraz pośrednikami ubezpieczeniowymi,
  • Sporządzenie umów i ugód,
  • Sporządzanie strategii działań prawnych w sprawach oraz ich realizacja,
  • Prowadzenie korespondencji z urzędami, notariuszami, instytucjami i organami administracji,
  • Kontakt telefoniczny z kancelariami, sądami, urzędami, komornikami, syndykami w celu monitorowania spraw znajdujących się na etapie sądowym oraz egzekucyjnym,
  • Raportowanie wykonywanych działań,
  • Utrzymywanie relacji i ścisła współpraca z pozostałymi jednostkami Kancelarii.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub instytucji finansowej,
  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, gospodarczego, wekslowego, upadłościowego, procedury cywilnej i umiejętność praktycznego ich zastosowania,
  • Umiejętność sporządzania pism procesowych,
  • Swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność,
  • Rzetelność oraz nastawienie na realizację powierzonych celów/zadań,
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wewnętrzna motywacja i dyscyplina, pewność siebie, pozytywne nastawienie do pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Chcemy Ci zaoferować:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu, na podstawie umowy o pracę (umowa na czas określony),
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Przyjazne otoczenie organizacyjne,
  • Lokalizację pracy z dogodną komunikacją,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Program  inicjatyw pracowniczych m.in. integracja, owocowe czwartki, konkursy, szkolenia,
  • System kafeteryjny MyBenefit, dający możliwość elastycznego wykorzystania środków m.in.: kartę Multisport, bilety do kina i inne zakupy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PRA Group Kancelaria Radców Prawnych Wilamek i Wspólnicy S.K.A. oraz PRA Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, które zostaną przesłane.

Ogłoszenie archiwalne