Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w Dziale Obsługi Prawnej

BOGDAN CHUDOBA ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Mogilska 11

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w obsłudze prawnej firm z branży inwestycyjnej i deweloperskiej,

  • prowadzenie spraw z zakresu postępowań administracyjnych, sądowych, przygotowywanie pozwów, pism procesowych, apelacji,

  • prowadzenie kontaktów z klientami kancelarii, dbanie o satysfakcję klientów z relacji z kancelarią,

  • bieżąca obsługa prawna innych klientów kancelarii pod kierunkiem adwokatów, radców prawnych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze,

  • posiadanie wiedzy prawniczej pozwalającej na samodzielne rozwiązywanie problemów prawnych,

  • samodzielność oraz wysoka kultura osobista,

  • zamiar rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji,

  • samodzielność oraz wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • posiadanie doświadczenia w pracy prawniczej,

  • status aplikanta adwokackiego, aplikanta radcowskiego,

  • znajomość języka angielskiego,

  • czynne korzystanie z prawa jazdy.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia lub umowę w ramach działalności gospodarczej (B2B),

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przy prowadzeniu różnorodnych spraw,

  • udział w wewnętrznym i zewnętrznym systemie szkoleń,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • pracę w rozwijającej się kancelarii i udział w rozwoju kancelarii.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy kancelarią adwokatów i radców prawnych od kilkunastu lat świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego w obrocie gospodarczym na terenie Małopolski, Śląska, Mazowsza i Wielkopolski.

Obsługujemy przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej, wynajmu pojazdów, car-sharingu, deweloperskiej, inwestycyjnej, informatycznej oraz produkcyjnej przygotowując rozwiązania prawne i podatkowe. Specjalizujemy się także w obsłudze przekształceń, podziałach, połączeniach spółek oraz w obsłudze transakcji nabywania przedsiębiorstw.

Jesteśmy współtwórcami aplikacji Allex.info, innowacyjnego przedsięwzięcia stanowiącego codzienne wsparcie dla każdego przedsiębiorcy, menedżera, prawnika i księgowego w Polsce.

Obecnie jesteśmy 9. pod względem wielkości kancelarią w Małopolsce (wg rankingu Rzeczpospolitej) i wraz z ciągłym rozwojem kancelarii umożliwiamy współpracownikom osiąganie sukcesów zawodowych.

Przewiń do profilu firmy