Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PRA Group Kancelaria Radców Prawnych Wilamek i Wspólnicy S.K.A. oraz PRA Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, które zostaną przesłane.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w Dziale Postępowania Sądowego

PRA Kancelaria

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie pism procesowych na etapie postępowania sądowego

  • Kontakt telefoniczny z kancelariami, sądami, urzędami w celu monitorowania spraw znajdujących się na etapie sądowym

  • Bieżąca obsługa spraw na etapie sądowym

  • Współpraca z innymi działami Kancelarii

  • Raportowanie wykonywanych działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ostatni rok studiów prawniczych, mile widziane osoby na aplikacji prawniczej

  • Minimum półtora roku doświadczenia w pracy w dziale prawnym firmy lub kancelarii na stanowisku związanym z dochodzeniem wierzytelności na etapie sądowym

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa (w szczególności procedury cywilnej) oraz umiejętność ich zastosowania

  • Umiejętność sporządzania pism procesowych na etapie postępowania sądowego

  • Znajomość Elektronicznego Postępowania Upominawczego

  • Praktyczna znajomość MS Office

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Systematyczność, odpowiedzialność, zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w miłym i młodym zespole

  • Pakiet socjalny

  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość rozwoju

  • udział oraz korzystanie z inicjatyw pracowniczych m.in. integracja, owocowe czwartki, konkursy, szkolenia, drużyna piłki nożnej

  • system kafeteryjny MyBenefit, dający możliwość elastycznego wykorzystania środków m.in. na: kartę Multisport, bilety do kina i inne zakupy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Tak się u nas pracuje