Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik w Dziale Prawnym

Leasing Polski Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów dokumentacji procesowej i pozaprocesowej związanej z umowami leasingu

  • Prace związane z windykacja sądową (w tym z prawem wekslowym, przy postępowaniach nakazowych) egzekucją komorniczą oraz postępowaniami restrukturyzacyjnymi,

  • Opracowywanie analiz prawnych związanych z bieżącą obsługa prawną przedsiębiorstwa,

  • Prowadzenie i archiwizacja teczek spraw sądowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia prawnicze ukończone lub ostatni rok nauki

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • zaangażowania w wykonywaną pracę,

  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy

  • predyspozycji do współpracy z ludźmi o różnym typie osobowości

Mile widziane

  • doświadczenie i/lub licencja ( aplikant lub tytuł radca prawny/adwokat)

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku -piątku w godzinach 8.30-16.30 w prężnie działającej firmie, w młodym zespole

  • komfortowe środowisko pracy oraz atmosferę sprzyjającą rozwojowi

  • wybraną przez kandydata podstawę współpracy: umowa o prace lub kontrakt

  • zarobki od 2.500 – 5.000 w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu.

Przewiń do profilu firmy

Propozycja pracy adresowana jest do osób zainteresowanych PRACA NA PEŁEN ETAT W WEWNETRZNYM DZIALE SPÓŁKI, W UPORZĄDKOWANYM SRODOWISKU.

Praca w dziale prawnym koncentruje się wokół zagadnień związanych z windykacją sądową ( w oparciu o weksle) oraz bieżącą obsługa działów operacyjnych całego przedsiębiorstwa

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.