Oferta pracy

Prawnik w dziale prawnym

Saller GroupeO firmie

Rekrutacja zdalna

Saller Groupe

Wyścigowa 56C

Wrocław

„Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!“

Twoje zadania:

  • Sprawdzanie pod względem prawnym i ekonomicznym umów kupna – sprzedaży, najmu, o dzieło oraz o świadczenie usług
  • Prowadzenie spraw związanych z wystawianiem wewnętrznych i sądowych upomnień i wezwań do zapłaty
  • Sprawdzanie/ opracowywanie roszczeń w szczególności w zakresie prawa cywilnego/ publicznego
  • Opracowywanie sprzeciwów, kontrola terminów
  • Współpraca i koordynacja prawników zewnętrzych
  • Prawne wsparcie naszych działów, np. działu budowlanego, Facility Management, Centermanagement i innych

Twój profil:

  • Ukończone studia prawnicze w Polsce lub równorzędne wykształcenie
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w kancelarii prawniczej lub jako prawnik w przedsiębiorstwie
  • Analityczne myślenie ukierunkowane na skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Samodzielna i dokładna praca na własną odpowiedzialność
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Gruntowne wdrożenie do pracy w centrali firmowej w Weimarze, Niemcy

Co oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy przez okres ok. 12 miesięcy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
S a l l e r - Dział personalny
Dział HR
pytania: Katharina Fietzsch
In der Buttergrube 9
D-99428 Weimar-Legefeld
Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 169

Chcesz do nas dołączyć?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez nasz portal online www.saller-bau.com lub poprzez przycisk APLIKUJ z podaniem najwcześniejszego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy