Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik w dziale rozwoju sieci

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą z branży retail o międzynarodowym zasięgu. Obecnie do naszego zespołu szukamy:

    PRAWNIK W DZIALE ROZWOJU SIECI
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Analiza, weryfikacja i opiniowanie umów najmu pod kątem prawnym
    • Sporządzanie i redagowanie umów najmu zgodnie z polityką firmy
    • Prowadzenie bazy danych umów najmu
    • Współpraca z innymi działami (np. technicznym, prawnym)
    • Udział w negocjacjach i renegocjacjach warunków kontraktów
    • Budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
    • Przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji

    Profil Kandydata/ki:

    Wykształcenie:                    wyższe prawnicze

    Języki:                                 angielski – bardzio dobry / biegły w mowie i piśmie

    Obsługa komputera:            pakiet Office (w tym dobra znajomość Excel)

    Doświadczenie:                   minimum roczne w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale ekspansji /
                                                 wynajmu, preferencyjnie w branży retail

    Umiejętności:                       prawo jazdy kat. B

    Nasz wymarzony Kandydat/ka to osoba otwarta, pełna energii, godna zaufania i rzetelna, cechująca się pragmatycznym podejściem. Aby dobrze odnajdywać się w nowych obowiązkach Kandydat/ka musi mieć wykształcenie prawnicze. Zatrudniona osoba, jako członek jednego z kluczowych działów w naszej firmie, powinna cechować się wysoką kulturą osobistą, umiejętnościami interpersonalnymi oraz być dobrze zorganizowana.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Prawnika lub Specjalisty ds. Rozwoju Sieci
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • Benefity pozapłacowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.