Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik w dziale rozwoju sieci

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy firmą z branży retail o międzynarodowym zasięgu. Obecnie do naszego zespołu szukamy:

PRAWNIK W DZIALE ROZWOJU SIECI
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Analiza, weryfikacja i opiniowanie umów najmu pod kątem prawnym
  • Sporządzanie i redagowanie umów najmu zgodnie z polityką firmy
  • Prowadzenie bazy danych umów najmu
  • Współpraca z innymi działami (np. technicznym, prawnym)
  • Udział w negocjacjach i renegocjacjach warunków kontraktów
  • Budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji

Profil Kandydata/ki:

Wykształcenie:                    wyższe prawnicze

Języki:                                 angielski – bardzio dobry / biegły w mowie i piśmie

Obsługa komputera:            pakiet Office (w tym dobra znajomość Excel)

Doświadczenie:                   minimum roczne w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale ekspansji /
                                             wynajmu, preferencyjnie w branży retail

Umiejętności:                       prawo jazdy kat. B

Nasz wymarzony Kandydat/ka to osoba otwarta, pełna energii, godna zaufania i rzetelna, cechująca się pragmatycznym podejściem. Aby dobrze odnajdywać się w nowych obowiązkach Kandydat/ka musi mieć wykształcenie prawnicze. Zatrudniona osoba, jako członek jednego z kluczowych działów w naszej firmie, powinna cechować się wysoką kulturą osobistą, umiejętnościami interpersonalnymi oraz być dobrze zorganizowana.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Prawnika lub Specjalisty ds. Rozwoju Sieci
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się