Logo Pracuj.pl

Prawnik w Dziale Rynków Kapitałowych

INC S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

INC S.A.

Krasińskiego 16

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie wniosków do KNF, KDPW i GPW oraz kontakt ze wskazanymi instytucjami
  • opracowywanie dokumentacji prawnej na potrzeby upublicznienia spółek
  • wsparcie spółek w wypełnianiu obowiązków informacyjnych (przy sporządzaniu raportów bieżących i okresowych, a także w procesach WZA)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – prawo
  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • wysokie zaangażowanie i chęć poszerzania swojej wiedzy

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę
  • szkolenia obejmujące prezentowany zakres obowiązków
  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Lider Autoryzowanych Doradców rynku NewConnect z największą liczbą spółek wprowadzonych do obrotu (>60) w historii tego rynku.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wprowadzenia instrumentów finansowych do obrotu na rynku głównym GPW, rynku NewConnect oraz rynku Catalyst w Polsce.

Od 2006 r. INC jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych

w Warszawie. W skład GK INC wchodzą m.in. Dom Maklerski INC oraz Carpathia Capital ASI, podmioty licencjonowane i nadzorowane przez KNF.

Prawnik w Dziale Rynków Kapitałowych, Krasińskiego 16, Poznań