Oferta pracy

Prawnik w dziale zakupów

Kronospan

  • 1 Maja 52, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kronospan

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i weryfikacja zamówień zakupowych / umów zakupu pod względem formalnym

  • Udział w negocjacjach i procesach prowadzonych przez Dział Zakupów

  • Udział w procedurach reklamacyjnych

  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą zamówień zakupowych / umów zakupu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie prawnicze wyższe (prawo)

  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym zakresie obowiązków

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań

  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Zorientowanie na realizację celów – koncentracja na wynikach

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Entuzjastyczne podejście, odwaga i pasja w podejmowaniu nowych wyzwań

  • Pracowitość

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub umowy o współpracy/ świadczenie usług

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z nagrodą za wyniki

  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej

  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania obowiązków

  • Silne wsparcie kierownictwa wyższego szczebla

  • Wsparcie mentora w trakcie procesu wdrożenia

  • Możliwość szybkiego awansu dla wybitnych pracowników

Kronospan

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem płyt drewnopochodnych z ponad 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Obecnie realizujemy nowe projekty w zakresie produkcji, logistyki i usług. Naszym celem jest rozszerzenie rynku krajowego i eksportowego poprzez oferowanie najnowszych rozwiązań w zakresie bieżącego portfolio produktów. W tym celu chcemy zatrudnić zespół wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Naszych kandydatów powinna cechować pasja do tego, co robią, oraz silna ambicja, aby osiągnąć wysokie wyniki pracy.

Przewiń do profilu firmy