Oferta pracy

Prawnik w firmie IT

Connectis_O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wzorów umów, procedur oraz innych dokumentów prawnych

  • Sporządzanie opinii prawnych oraz bieżące konsultacje prawne

  • Opracowywanie, opiniowanie oraz podpisywanie umów

  • Współpraca z działami: rekrutacji, sprzedaży oraz marketingu

  • Wsparcie prawne podczas spotkań biznesowych – udział w negocjacjach

  • Prowadzenie dokumentacji prawnej oraz zarządzanie obiegiem dokumentów

  • W razie konieczności prowadzenie korespondencji z urzędami i sądami

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczanie na stanowisku Prawnika zajmującego się kompleksową obsługą firm

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy (umowy B2B, UZ, UoP), prawa autorskiego oraz ochrony danych osobowych

  • Umiejętność tworzenia i aktualizowania wzorów umów, procedur oraz innych dokumentów prawnych

  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym znajomość terminologii prawniczej

  • Umiejętność zarządzania czasem, wyznaczania priorytetów i współpracy z zespołem

  • Samodzielność w działaniu, terminowość oraz operatywność

  • Mile widziana praca w firmie o profilu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie i branży IT

  • Duża swoboda pracy oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Możliwość udziału w wydarzeniach z branży IT

  • Praca w znakomitej atmosferze z ambitnym zespołem

  • Zajęcia sportowe z trenerem personalnym

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Obecnie pracujemy w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego