Oferta pracy

Prawnik w wewnętrznym dziale prawnym

KAZAR Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie zgodności działań Spółki z obowiązującymi przepisami prawa w wyznaczonych obszarach

  • opracowywanie, opiniowanie i weryfikacja umów zawieranych przez Spółkę

  • wydawanie opinii, udzielanie wyjaśnień, porad, konsultacji i informacji prawnych

  • prowadzenie postępowań administracyjnych i sądowych w imieniu Spółki

Nasze wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w następujących obszarach: prawo cywilne i gospodarcze, prawo pracy, ochrona konkurencji i konsumenta, prawo autorskie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju u lidera branży obuwniczej

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy