Oferta pracy

Prawnik w Wydziale Obsługi Prawnej

Millennium Leasing Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie oraz opiniowanie umów oraz dokumentów korporacyjnych

  • Udział w projektach wewnętrznych obsługiwanej spółki jako osoba odpowiedzialna za bieżąca pomoc prawną dla danego projekt,

  • Wsparcie prawne dla pracowników Spółki w ramach przygotowania i realizowania transakcji

  • Kontrola formalno-prawna dokumentacji związanej z umowami zawieranymi przez Spółkę

  • Przygotowywanie opinii prawnych, pism administracyjnych i procesowych

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych

Nasze wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w instytucjach finansowych)

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa korporacyjnego oraz przepisów z zakresu zamówień publicznych

  • Praktyczna znajomość przepisów prawnych, w tym przepisów z dziedziny prawa podatkowego, dotyczących działalności leasingowej będzie dodatkowym atutem.

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, I lub II rok aplikacji radcowskiej bądź uprawnienia radcy prawnego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i umiejętność współpracy z zespołem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną i pakietem socjalnym / w przypadku Kandydatów z uprawnieniami radcy prawnego możliwa jest również umowa B2B z możliwością wykupienia benefitów na atrakcyjnych cenowo warunkach

  • Kawiarnię pracowniczą ze zniżkami na oferowane napoje i posiłki

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dyżury lekarza w biurze

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy