Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w Zespole Compliance

Talent IN sp. z o.o.

umowa o pracę
17 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Klientami kancelarii w zakresie ochrony danych osobowych i doradztwo w zakresie zarządzania nimi z uwzględnieniem obowiązków wynikających z regulacji RODO

  • koordynacja zgodności polityk Klientów z regulacjami w zakresie ochrony danych osobowych

  • weryfikacja stosowanych umów powierzenia i klauzul informacyjnych

  • wsparcie w zarzadzaniu ryzykami w obszarze RODO (identyfikacja, monitoring, działania korygujące)

  • monitorowanie ryzyka zgodności i wsparcie przy aktualizacji mapy ryzyk compliance

  • wypracowywanie standardów w zakresie ochrony danych osobowych i compliance

  • rejestracja incydentów ryzyka compliance oraz opracowywanie i monitorowanie wdrażania planów naprawczych

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczeń na podobnym samodzielnym stanowisku (najlepiej w kancelarii)

  • wykształcenie prawnicze

  • znajomość prawa w zakresie ochrony danych osobowych

  • doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną pracę z dokumentami i kontakt z Klientami

  • elastyczne podejście do problemów klientów

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym: dodatkowe wynagrodzenie i premie za poziom usług świadczonych na rzecz klientów

  • praca przy unikalnych projektach, w tym w międzynarodowym środowisku prawnym

  • możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia zawodowego i doskonalenia warsztatu prawniczego

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dopłaty do zajęć sportowych, budżet szkoleniowy)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • organizacja pracy hybrydowa

  • profesjonalna, partnerska atmosfera pracy

  • system premii za polecenia pracownicze

  • profesjonalna sesja zdjęciowa wizerunkowa dla każdego pracownika

O nas

Nasz Klient to duża i uznana Kancelaria Radców Prawnych, która świadczy usługi z zakresu doradztwa podmiotom gospodarczym w obszarze szeroko rozumianego prawa gospodarczego firm technologicznych, budowlanych, własności intelektualnej prawa finansowego oraz korporacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii szukamy Prawnika do Zespołu Compliance specjalizacja RODO.