Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w Zespole Prawa Procesowego

Baker McKenzie Krzyżowski i WspólnicyO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna projektu związanego z dochodzeniem roszczeń z tytułu walutowych kredytów hipotecznych, prowadzonego przez kancelarię

  • sporządzanie projektów pozwów, wniosków, apelacji, kasacji, skarg oraz wszelkich innych pism procesowych (także w elektronicznym postępowaniu upominawczym)

  • sporządzanie opinii prawnych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość prawa procesowego cywilnego, prawa cywilnego oraz prawa spółek handlowych

  • tytuł zawodowy lub wpis na listę aplikantów (preferowany II/III rok aplikacji lub tytuł zawodowy uzyskany w 2017-2020)

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność do samodzielnego działania oraz pracy pod presją czasu

  • gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • finansujemy aplikację zawodową

  • oferujemy szkolenia lokalne i globalne oraz programy rozwojowe Baker McKenzie

  • oferujemy naukę języka angielskiego

  • oferujemy opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • możesz również dołączyć na nasze zajęcia jogi on-line

Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy

Międzynarodowa kancelaria prawna Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k. biuro w Łodzi poszukuje do współpracy aplikantów oraz osoby z uprawnieniami zawodowymi, z doświadczeniem w prawie procesowym.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim za pomocą przycisku: 'aplikuj'.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.