Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik w Zespole Prawnym

FAKTORIA Sp. z o.o.

  • Wołoska 24, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Wołoska 24

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa korporacyjna spółki

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów dokumentów, regulaminów, umów z partnerami i dostawcami systemów,

  • udział w negocjacjach, współtworzenie koncepcji finansowania, przygotowywanie i opiniowanie projektów umów ze strategicznymi klientami,

  • przygotowywanie rozwiązań prawnych z zakresu finansowania m.in. dla branży e-commerce,

  • wsparcie prawne innych jednostek spółki – współpraca z ryzykiem, sprzedażą, hr, produktami, marketingiem, obsługą klienta

  • udział w rozwoju oferty produktowej

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze, osoba będąca aplikantem min. 2 roku lub posiadająca uprawnienia radcy prawnego/adwokata

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w spółce faktoringowej lub innej instytucji finansowej

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w tworzeniu umów w obrocie profesjonalnym

  • bardzo dobra znajomość kodeksu cywilnego, szczególnie prawo zobowiązań oraz kodeks spółek handlowych, znajomość RODO i AML będzie dodatkowym atutem

  • analityczne myślenie, otwartość na ludzi i nowe wyzwania, zaangażowanie i skrupulatność

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętność formułowania syntetycznych, konkretnych opinii i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów

  • umiejętność i chęć współpracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub współpracę B2B (na wyłączność)

  • atrakcyjny system premiowy

  • pracę w unikalnym i inspirującym miejscu

  • wsparcie zespołu

  • rodzinną atmosferę i totalny brak dress code

  • rozwój kariery

  • opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie na życie, szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Naszym celem jest tworzenie miejsca pracy, gdzie pasja, wiedza i technologia budują przestrzeń do rozwoju biznesu.

Zależy nam na środowisku pracy opartym na szczerości i zaufaniu, które inspiruje i motywuje do rozwoju i przekraczania granic.

Przewiń do profilu firmy