Prawnik w zespole Rozwiązywania Sporów i Postępowań Sądowych

CridoO firmie

Crido

Towarowa 28

Warszawa

Crido Legal zapewnia firmom i przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną obejmującą, m.in.: doradztwo w zakresie transakcji M&A, umów kredytowych, nieruchomości oraz złożonych reorganizacji korporacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały, doradztwo w zakresie tworzenia funduszy inwestycyjnych etc.), a także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa spółek. Doradzamy w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Przygotowanie oraz aktywne uczestnictwo w opracowaniu strategii procesowej, reprezentacja klientów w sporach gospodarczych i z zakresu przestępczości białych kołnierzyków.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w zakresie rozwiązywania sporów i postępowań sądowych
  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata (mile widziane)

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko II linii metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy