Prawnik w zespole Rozwiązywania Sporów i Postępowań Sądowych

CridoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oraz aktywne uczestnictwo w opracowaniu strategii procesowej
  • reprezentacja klientów w sporach gospodarczych
  • reprezentacja klientów w sporach z zakresu przestępczości białych kołnierzyków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie zawodowe w zakresie rozwiązywania sporów i postępowań sądowych
  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko II linii metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Prawnik w zespole Rozwiązywania Sporów i Postępowań Sądowych, Warszawa