Oferta pracy

Prawnik

AMConstruction sp. z o.o. sp. k.O firmie

AMConstruction sp. z o.o. sp. k.

Solipska 21

Warszawa

Firma AMConstruction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa. Nasz zakres działania obejmuje m.in. budownictwo kubaturowe, zwłaszcza obiekty budownictwa mieszkaniowego.

Prawnik

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa prawna Zarządu Spółki,
  • Bieżące doradztwo prawne w ramach działalności prowadzonej przez Spółkę,
  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień i problemów związanych z działalnością Spółki,
  • Opracowywanie i opiniowanie prawnych warunków umów z kontrahentami w ramach prowadzonych inwestycji budowlanych,
  • Udział w negocjowaniu umów,
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz z organami administracyjnymi,
  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych,
  • Prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentów,
  • Współpraca z działami firmy w zakresie przygotowywania i realizacji inwestycji oraz obsługi klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie branży budowlanej,
  • Bardzo dobrej znajomości w ujęciu teoretycznym i praktycznym przepisów z zakresu prawa spółek handlowych,
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów formalno-prawnych,
  • Zaangażowanie i otwartość na stałe pogłębianie wiedzy z zakresu prawa,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej zdolności komunikacyjnej i organizacyjnej,
  • Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywane zadania,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office z umiejętnością sprawnego korzystania z systemów prawniczych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę przyjaznym zespole,
  • Miejsce pracy: WARSZAWA (Włochy).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy