Oferta pracy

Prawnik

Astaldi -Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Astaldi S.p.A, Oddział w Polsce jest częścią międzynarodowej grupy Astaldi, która na całym świecie zatrudnia ponad 11 000 pracowników i prowadzi działalność w 23 krajach, realizując najważniejsze projekty budowlane.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wsparcie Działu Prawnego / praca pod nadzorem radcy prawnego
  • bieżące doradztwo prawne związane z działalnością Oddziału w Polsce
  • przygotowywanie projektów umów
  • przygotowanie projektów pism procesowych
  • reprezentacja Oddziału przed sądami oraz organami administracji publicznej

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w co najmniej dwóch z następujących dziedzin: prawo cywilne, prawo handlowe, postępowania cywilnego, prawo budowalne, zamówienia publiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • status aplikanta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość wszechstronnego rozwoju pod kierunkiem doświadczonych specjalistów
  • możliwość specjalizacji w branży budowlanej oraz sporach budowlanych
  • udział w ciekawych projektach w przyjaznym zespole o międzynarodowych charakterze
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, tj.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Przewidujemy kilkustopniowy etap rekrutacji, w tym rozwiązanie kazusu rekrutacyjnego oraz rozmowę rekrutacyjną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy