Oferta pracy

Prawnik

FBSERWIS S AO firmie

FBSERWIS S A

Siedmiogrodzka 9

Warszawa

Do Centrali naszej firmy w Warszawie poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

PRAWNIK

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o współpracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji.
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport.
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy (kompleks Wola Retro).
  • Dużą samodzielność i wpływ na kluczowe działania biznesowe.
  • Możliwość dalszego rozwoju, poszerzania zakresu obowiązków o nowe obszary.
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem ekspertów z różnych dziedzin prawa.

Nasze oczekiwania wobec kandydatek i kandydatów:

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata.
  • Co najmniej 6 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zamówień publicznych oraz prawa cywilnego.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji.
  • Zdolność do proaktywnego działania na rzecz zaspakajania potrzeb biznesu.
  • Zdolność do pracy w warunkach presji czasowej oraz wysokich oczekiwań biznesowych.
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy/świadczeniu usług na rzecz podmiotu zajmującego się odbiorem/ przetwarzaniem odpadów.
  • Dobra znajomość angielskiego lub innego języka obcego.

Zadania, które będziesz realizować:

  • Obsługa spółek z grupy kapitałowej w zakresie prawa zamówień publicznych, tym sporządzanie odwołań w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego i reprezentacja spółek przed krajową izbą odwoławczą, ocena SIWZ pod kątem potencjalnych ryzyk oraz bieżące wsparcie Działu Przygotowania Ofert.
  • Opiniowanie i przygotowywanie umów handlowych i podwykonawczych (głównie usługi).
  • Bieżące wsparcie kierowników kontraktów w relacjach z zamawiającymi i podwykonawcami.
  • Reprezentacja Spółki w postępowaniach cywilnych (głównie windykacje, spory z podwykonawcami).

Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca – zgłoś się już teraz:

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

  • utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,
  • modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy