Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Łukasz Dubicki Kancelaria AdwokackaO firmie

Łukasz Dubicki Kancelaria Adwokacka

ul. Jana III Sobieskiego 112 lok. 76

Warszawa

Kancelaria adwokata Łukasza Dubickiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych, spełniające najwyższe profesjonalne standardy. Jeżeli chcesz do nas dołączyć – aplikuj.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik
PrawnikNumer ref.: Numer referencyjny: Pr/DW/012/2020

Zakres zadań:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów kancelarii we współpracy z Zespołem adwokatów oraz radców prawnych,
  • przygotowanie projektów pism, opinii prawnych, dokumentów korporacyjnych oraz umów,
  • zastępstwo procesowe,
  • aktywne merytoryczne wsparcie prawników kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej, przy obsłudze klientów biznesowych lub jako prawnik wewnętrzny w firmie budowlanej lub deweloperskiej,
  • praktycznej znajomości prawa cywilnego i gospodarczego,
  • znajomości procedury cywilnej,
  • znajomość procedury administracyjnej i prawa nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności tworzenia i opiniowania umów oraz formułowania pism procesowych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności za powierzone zadania, wielozadaniowości, dobrej organizacji pracy, zaangażowania w wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne modele wynagrodzenia, bez ograniczenia górnej kwoty,
  • zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę współpracy,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze obsługi prawnej biznesu,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość stałej współpracy z prężnie rozwijającą się firmą,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym energicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj w tytule maila wpisując numer referencyjny: Pr/DW/012/2020

Do załączonego CV proszę dołączyć klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesyłanej aplikacji i załączonych dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko prawnika w Łukasz Dubicki Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie. Aplikacje niezawierające powyższej klauzuli zostaną niezwłocznie usunięte i nie wezmą udziału w procesie rekrutacji. Jeżeli życzy sobie Pani / Pan, abyśmy zachowali Pani / Pana dokumenty aplikacyjne także na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o dołączenie również następującej klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych przez Łukasz Dubicki Kancelaria Adwokacka. na potrzeby przyszłych rekrutacji na stanowisko prawnika lub stanowiska pokrewne”. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia którejkolwiek z powyższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem. Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Łukasz Dubicki Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie (00-764 Warszawa) przy ul. Jana III Sobieskiego 112 lok. 76, posiadająca NIP: 7431832743 oraz REGON: 280623899 (dalej jako „Administrator”). Pani / Pana dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych Administrator przetwarzał będzie do celów rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, do momentu jej cofnięcia, zakończenia procesu rekrutacji lub – jeżeli wyraził(a) Pan / Pani zgodę na przetwarzanie do celów przyszłych rekrutacji - do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym dokumenty aplikacyjne zostały złożone. Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane także w celu zawarcia umowy, jeżeli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom trzecim, takim jak firmy księgowe bądź podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne. Administrator nie będzie przekazywał Pani / Pana danych osobowych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora, przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do swoich danych, prostowania tych danych lub ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. W celu wykonania któregokolwiek z wyżej wymienionych praw, prosimy o kontakt pod adresem e-mail [email protected] lub drogą pocztową na adres: Łukasz Dubicki Kancelaria Adwokacka, ul. Jana III Sobieskiego 112 lok. 76, 00-764 Warszawa. Podanie danych osobowych do celów rekrutacji jest dobrowolne, jednak jest warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne