Logo Pracuj.pl

Prawnik

AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie bieżących porad i konsultacji prawnych;
  • Sporządzanie i opiniowanie projektów umów i innych dokumentów;
  • Opracowywanie projektów dokumentów korporacyjnych;
  • Wspieranie od strony prawnej innych działów Spółki (w tym windykacji);
  • Monitoring legislacyjny, wsparcie we wdrażaniu nowych regulacji prawnych;
  • Prowadzenie rejestrów umów, pełnomocnictw, uchwał i innych;
  • Realizowanie innych zadań związane z bieżącą obsługą prawną Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze – warunek konieczny;
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia pomocy prawnej w firmie lub kancelarii prawnej. Mile widziani aplikanci radcowscy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na pracę nad umowami i dokumentami w języku angielskim;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz handlowego;
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność oraz dyspozycyjność;
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych.

Mile widziane

  • Mile widziani aplikanci pierwszego roku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wymiar czasu pracy do uzgodnienia);
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Nie wykluczmy możliwości współpracy B2B

AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Prawnik, Warszawa