Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wparcie prawne negocjacji i transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami - tj. kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości;

  • Analiza stanu prawnego nieruchomości;

  • Przygotowywanie i aktualizacja umów przedwstępnych, umów najmu, umów kupna-sprzedaży, protokołów przekazania nieruchomości, umów w zakresie prowadzonych prac remontowych;

  • Weryfikacja zapisów projektów aktów notarialnych;

  • Weryfikacja umów deweloperskich na okoliczność występowania klauzul niedozwolonych i niekorzystnych dla kupujących zapisów;

  • Prowadzenie całościowej obsługi prawnej spółki, w tym opracowanie wzorców umów, regulaminów i procedur;

  • Reprezentowanie pracodawcy podczas transakcji zakupu i sprzedaży nieruchomości;

  • Współpraca z poszczególnymi działami w ramach organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność logicznego myślenia i swobodnego formułowania myśli;

  • Samodzielność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania;

  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenia;

  • Pracę w start-upie;

  • Pakiet medyczny;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości.

Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą."

Przewiń do profilu firmy