Oferta pracy

Prawnik

Emitel S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie, opiniowanie i weryfikacja umów zawieranych przez Spółkę

  • dokonywanie analiz prawnych, sporządzanie opinii i rekomendacji

  • udział w negocjacjach umów z Klientami

  • reprezentowanie Spółki przed sądami, urzędami, organami administracji publicznej

  • udzielanie wsparcia w postępowaniach administracyjnych związanych z działalnością Spółki

  • sporządzanie, opiniowanie i weryfikacja wewnętrznych aktów prawnych Spółki

  • realizowanie innych zadań związanych z bieżącą obsługą prawną Spółki

Nasze wymagania

  • uprawnienia zawodowe radcy prawnego lub adwokata na terytorium RP

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w kancelariach obsługujących spółki kapitałowe lub wewnętrznych strukturach prawnych firm w zakresie prawa zamówień publicznych, kontraktów gospodarczych, procesów inwestycyjnych

  • bardzo dobra znajomość prawa telekomunikacyjnego, prawa nowych technologii, prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska oraz prawa własności intelektualnej

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • otwartość na nowe wyzwania

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie, będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • przyjazną atmosferę

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość pracy w trybie home-office

  • elastyczne godziny pracy

  • a ponadto, zależnie od rodzaju umowy i uzgodnionych w niej warunków - następujące benefity:

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta Multisport lub Flexi Pass

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • dostęp do aplikacji z audiobookami

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy