Oferta pracy

Prawnik

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna spółki,

  • Sporządzanie, analiza i weryfikacja umów, zleceń, dokumentów (przetargowych oraz wewnętrznych firmy),

  • Doradztwo prawne, szczególnie w zakresie korespondencji firmy,

  • Czynności z zakresu administracji działu prawnego,

  • Wsparcie działu prawnego w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy pracownika samodzielnego, zmotywowanego, wnikliwego, umiejącego myśleć analitycznie, z dobrą organizacją własnej pracy:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek prawo,

  • Minimum rok doświadczenia w dziale prawnym,

  • Chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia w zakresie prawa korporacyjnego, prawa zamówień publicznych, przepisów prawa pracy, przetargów,

  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Język angielski – warunek konieczny.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Opieka medyczna,

  • Możliwość korzystania z obiektów sportowych,

  • Dodatkowe szkolenia,

  • Owocowe dni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce