Oferta pracy

Prawnik

Idea Money S.A.O firmie

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Idea Money S.A.

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo korporacyjne i obsługa organów Spółki.

  • Projektowanie i opiniowanie pełnomocnictw, uchwał, protokołów, procedur oraz regulaminów;

  • Projektowanie i opiniowanie umów funkcjonujących w obrocie gospodarczym, w tym kontraktów handlowych podlegających finansowaniu;

  • Przygotowywanie rekomendacji i umów w zakresie prawnych zabezpieczeń transakcji faktoringowych;

  • Wsparcie w zakresie postępowań cywilnych prowadzonych przeciwko spółce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze prawa gospodarczego i cywilnego.

  • Dobra znajomość przepisów prawa handlowego oraz cywilnego.

  • Umiejętność konstruowania uchwał, protokołów, procedur oraz regulaminów.

  • Umiejętność konstruowania i opiniowania umów funkcjonujących w obrocie gospodarczym.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka.

To oferujemy

  • Zgrany zespól, który chętnie dzieli się wiedzą i lubi ze sobą pracować.

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność za własny obszar.

  • Umowę o pracę na pełen etat: stałe wynagrodzenie plus bonus półroczny uzależniony od wyników Spółki.

  • Możliwość pracy w trybie Home Office.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ZFŚS