Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Bracia StrzelczykO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna klientów z rynku nieruchomości

  • sporządzanie umów cywilnoprawych

  • analiza dokumentacji w ramach transakcji nieruchomościowych

  • wsparcie merytoryczne zespołu agentów

  • doradztwo prawne w zakresie funkcjonowania firmy

  • opieka nad spółkami pracodawcy w zakresie prawa handlowego i administracyjnego

  • wsparcie prawne innych działalności pracodawcy, w tym w zakresie udziału w zamówieniach publicznych (dostawy i branża budowlana), dystrybucji wyrobów medycznych, handlu zagranicznym

Nasze wymagania

  • rozpoczęta aplikacja prawnicza (preferowana radcowska) lub osoba 1-2 lata po uzyskaniu uprawnień zawodowych

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, szczególnie prawa nieruchomości

  • znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej, która pozwala na samodzielne sporządzanie pism

  • samodzielność i dyspozycyjność

  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze wśród doświadczonego zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w zakresie różnych dziedzin prawa

  • praca na samodzielnym stanowisku

  • atrakcyjne warunki współpracy

Bracia Strzelczyk

Kim jesteśmy?

Od 36 lat służymy naszym Klientom na rynku nieruchomości oraz inwestorom w ramach zamówień publicznych. Łączymy w sobie doświadczenie, merytoryczne podejście oraz ciągły rozwój. Szukamy najlepszych oraz pracujemy z najlepszymi. Cenimy zaufanie i wzajemną lojalność. Znacząca część naszego niemal 30 osobowego zespołu jest z nami od przeszło 10 lat.

Przewiń do profilu firmy