Oferta pracy

Prawnik

Atende S.A.O firmie

  • Plac Konesera 10a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Atende S.A.

Plac Konesera 10a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo prawne w ramach działalności prowadzonej przez spółkę;

  • Analiza, rozwiązywanie zagadnień oraz problemów prawnych związanych z działalnością spółki;

  • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie treści umów oraz sporządzanie i analizowanie innych dokumentów formalnych;

  • Kompleksowa obsługa spółki w zakresie postępowań o udzielenie zamówień publicznych;

  • Reprezentowanie spółki przed właściwymi organami w przypadku wniesienia środków ochrony prawnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale prawnym lub kancelarii;

  • Bardzo dobra znajomość w ujęciu teoretycznym i praktycznym przepisów z dziedziny prawa zamówień publicznych, a także innych przepisów, w szczególności prawa cywilnego, autorskiego i spółek handlowych;

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów formalno-prawnych;

  • Zaangażowanie i otwartość na stałe pogłębianie wiedzy z zakresu prawa;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację słowną i pisemną;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i umiejętność sprawnego korzystania z systemów prawniczych.

To oferujemy

  • Pracę w dużej i rozpoznawalnej firmie o wyjątkowym, niekorporacyjnym klimacie;

  • Przyjazne miejsce pracy, do którego będziesz przychodził w dobrym humorze;

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;

  • Pracę w modernistycznych wnętrzach loftowych byłej fabryki wódek na placu Konesera.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz HR

3

Informacja zwrotna/Złożenie oferty pracy

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • Dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził/a do pracy z uśmiechem;

  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników;

  • Dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa.