Oferta pracy

Prawnik

Medicalgorithmics S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, weryfikacja oraz negocjowanie umów z podmiotami trzecimi

  • Obsługa prawna organów spółki (przygotowanie uchwał, projektów protokołów i sprawozdań, koordynowanie obiegu dokumentów)

  • Zapewnianie kompleksowej obsługi prawnej („one stop shop”) klientom wewnętrznym

  • Udzielanie rzetelnych i pragmatycznych porad prawnych w bieżących sprawach wynikających z działalności spółki

  • Monitorowanie zmian w prawie istotnych z punktu widzenia działalności spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • 4-6 letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, najlepiej zdobyte w dziale prawnym spółki akcyjnej lub spółki publicznej

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej (warunek konieczny, weryfikowany będzie także podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

  • Znajomość i rozumienie instytucji prawnych kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego, kodeksu pracy

  • Predyspozycje zawodowe: samodzielność, umiejętność zarządzania zadaniami i wyznaczania priorytetów

Mile widziane

  • Uprawnienia radcy prawnego/ adwokata albo aplikanta trzeciego roku (egzamin zawodowy planowany na 2022)

  • Znajomość regulacji prawnych związanych z obowiązkami spółki publicznej (compliance, ustawa o ofercie publicznej, rozporządzenie MAR, Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW) oraz systemów ESPI i EBI

  • Poczucie humoru :-)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w biurze w samym centrum Warszawy (biuro vis a vis Dworca Centralnego) z możliwością pracy zdalnej

  • Pracę w firmie skupionej na produktach, które mają służyć zdrowiu ludzi

  • Miejsce, w którym ceni się indywidualny charakter danej osoby, umiejętności i wiedzę oraz bierze odpowiedzialność za swoją pracę

  • Benefity: prezenty okolicznościowe z okazji świąt, urodzin, ślubu, czy narodzin dziecka

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie online

3

Decyzja

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Podejmując pracę w Medicalgorithmics S.A. dołączysz jako druga osoba do niewielkiego zespołu zajmującego się obsługą prawną spółki giełdowej. We współpracy z głównym radcą prawnym będziesz odpowiedzialna/y za bieżące doradztwo prawne na rzecz spółki oraz jej spółek zależnych. Znaczną część Twojej pracy będzie stanowić przygotowywanie i weryfikacja umów handlowych oraz obsługa prawna organów spółki (w j. polskim i angielskim). Będziesz współpracować ze wszystkimi działami wewnętrznymi spółki oraz zarządem i radą nadzorczą.