Prawnik

Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Prawnik (spółka deweloperska)Numer ref.: JN -112021-4515833
  • Renomowany podmiot działający w branży deweloperskiej
  • Doświadczenie z zakresu bieżącego doradztwa w ramach projektów nieruchomościowych na różnych etapach procesu inwestycyjnego

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijającą się spółka inwestycyjno-deweloperska, działająca w sektorze nieruchomości biurowych, magazynowych i mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Bieżące doradztwo w ramach projektów nieruchomościowych, na różnych etapach procesu inwestycyjnego
  • Sporządzanie analiz prawnych nieruchomości
  • Uczestnictwo w projektach związanych z nabywaniem i zbywaniem nieruchomości
  • Sporządzanie, opiniowanie umów handlowych i cywilnoprawnych
  • Bieżąca obsługa w zakresie najmu powierzchni
  • Obsługa korporacyjna spółki

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku, w pracy w kancelarii lub spółce deweloperskiej
  • Tytuł Adwokata / Radcy Prawnego (rozważymy także kandydatów w trakcie aplikacji)
  • Posiadanie praktycznej wiedzy w obszarze prawa budowlanego, nieruchomości i umów
  • Bardzo dobra znajomość anglojęzycznej terminologii prawniczej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Ogłoszenie archiwalne