Oferta pracy

Prawnik

Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów deweloperskich w zakresie przygotowania, realizacji, sprzedaży i obsługi posprzedażowej projektów (w tym uzyskania odpowiednich decyzji i pozwoleń, oddania budynku do użytkowania, powstania wspólnoty mieszkaniowej itp.).

  • Przygotowanie i/lub opiniowanie wzorów umów, projektów umów i innych dokumentów.

  • Udzielanie porad i konsultacji prawnych.

  • Sporządzanie opinii prawnych.

  • Występowanie przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika.

  • Obsługa prawna organów Spółki.

  • Wsparcie współpracy z prawnikami zewnętrznymi i notariuszami.

Nasze wymagania

Do naszego Zespołu Prawnego poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym prawniczym, co najmniej 2-letnim doświadczeniem, najchętniej w ramach wewnętrznego wsparcia prawnego. Jesteś dla nas idealnyą/ym kandatką/em, jeżeli posiadasz znakomite umiejętności w komunikacji, jesteś osobą zorganizowaną, zorientowaną na realizację celów w założonych terminach. Umiesz pracować indywidualnie oraz jako członek zespołu. Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego i Word.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia i wiedzy.

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie skutecznych rozwiązań.

  • Gwarancja inwestycji w Twój rozwój.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Skanska Residential Development Poland is a part of international-building company - Skanska.

According to sustainability principles, people's needs are very important to us. As an expert and innovative partner for the client, we actively introduce new technologies and ushering in a new era for Polish construction industry.

www.skanska.pl/praca

Przewiń do profilu firmy

About the role

Skanska Residential Development Poland is looking for an experienced Land Acquisitions’ Manager who shall actively support the company in building land bank for future residential projects.