Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

DATA LAKE sp. z o.o.

7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Postępu 14B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- bieżąca obsługa korporacyjna

- sporządzanie analiz i opinii prawnych dotyczących działalności Data Lake

- sporządzanie umów z kontrahentami, regulaminów świadczenia usług

- negocjacje z partnerami biznesowymi

- wsparcie strategiczne dotyczące rozwoju globalnego systemu dawstwa danych

- współpraca z zewnętrznymi kancelariami w zakresie specjalistycznych zagadnień

Nasze wymagania

Wymagania minimalne:

- Magister prawa

- Co najmniej 3 lata doswiadczenia w obsłudze prawnej

- Doświadczenie w prawnej bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych

- Zainteresowanie nowymi technologiami i rozumienie podstawowych zagadnień z zakresu prawa ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej

- Biegła znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty na tym stanowisku:

- Znajomość prawa medycznego

- Znajomość przepisów dotyczących tokenizacji/ kryptowalut

To oferujemy

Oferujemy:

- wynagrodzenie 7.000 - 14.000 PLN netto + VAT (B2B) zależne od doświadczenia i umiejętności + możliwość otrzymania alokacji tokenów $LAKE, które w przypadku powodzenia projektu uczynią z Ciebie bardzo zamożnego człowieka,

- możliwość dołączenia do gorącego startupu crypto wcześnie i zdobycia cennego doświadczenia w tym obszarze,

- stałą współpracę, w pełnym wymiarze godzin,

- możliwość dostosowania godzin pracy,

- pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym z biurem w Warszawie

- udział w spotkaniach biznesowych i integracyjnych,

- pracę w atmosferze innowacyjności, w zespole profesjonalistów,

- gwarantowaną przygodę życia

O nas

Jesteśmy Data Lake

Budujemy system do zapisywania zgód na publicznym blockchainie, który jest kluczem do uwolnienia danych medycznych na cele badawcze. Na podstawie zebranej przez nas zgody możemy przekazywać anonimowe danych medycznych na cele badawcze jednostkom na całym świecie

Wykorzystujemy technologię blockchain i tokenizację aby zapewnić zaufanie do systemu i jego opłacalność wszystkim kluczowym graczom

Pracujemy w międzynarodowym zespole pasjonatów, w którym nie ma przypadkowych ludzi. Członkowie naszego zespołu do developerzy, lekarze, prawnicy i przedsiębiorcy, którzy tworzyli giełdy kryptowalut, startupy w Afryce, organizacje humanitarne, zapisy legislacyjne nowych technologii w medycynie.

Pozyskaliśmy finansowanie zarówno z funduszy unijnych jak i pierwszej rundy sprzedaży naszego tokena

Jesteśmy pierwszym projektem crypto który tworzy produkt, który ma realną szansę wplynąć na życie milionów pacjentów oraz na zawsze zmienić sposób, w jaki uzyskujemy dostęp do danych na świecie!

Jeśli to wyzwanie brzmi dla Ciebie wystarczająco ambitnie - szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas jako nasz prawnik! Pomóż nam budować Data Lake.