Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Tech-Legal Przemysław Caputa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji z zakresu danych osobowych

  • Wsparcie konsultantów w codziennych obowiązkach (analizy, drafty dokumentów)

Nasze wymagania

  • Student IV lub V roku prawa

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Znajomość podstaw z przepisów o prawach konsumenta

  • Znajomość podstaw z regulacji o danych osobowych (prywatności)

  • Fajnie jakbyś znał angielski

To oferujemy

  • Pracę z zwycięzcą Global Legal Hackathon Warsaw 2020

  • Naukę pracy w konsultingu

  • Współpracę zdalną

O nas

Tech-Legal to firma doradcza nastawiona na projekty technologiczne. Pracujemy z firmami z branży IT oraz klientami, którzy potrzebują pomocy z kwestiami technologicznymi. Przygotowujemy kontrakty, regulaminy, opiniujemy technologię i doradzamy biznesom.