Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

TRESCON Sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie spraw Spółki,

  • Sporządzanie i opiniowanie projektów umów, porozumień, regulaminów oraz innych dokumentów,

  • Czynny udział w negocjacjach biznesowych,

  • Koordynowanie pracy zewnętrznych kancelarii,

  • Występowanie przed sądami i urzędami w roli pełnomocnika Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata,

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych,

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, prawa gospodarczego i handlowego,

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz polubownym rozwiązywaniu sporów,

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Samodzielna organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży budowlanej,

  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi firmami i funduszami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,

  • Przyjazne warunki pracy - nowoczesne biuro w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy) oraz możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Benefity pracownicze (karta Multisport, pakiet Medicover, dofinansowanie do nauki j. angielskiego).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

O nas

Trescon Sp. z o.o. jest liderem grupy kapitałowej, zajmującej się kompleksową realizacją inwestycji komercyjnych na zasadzie generalnego wykonawstwa. W skład grupy wchodzą zarówno spółki projektowe jak i wykonawcze. Od 2012 roku kreujemy przestrzenie warszawskich biur w najbardziej znanych i prestiżowych lokalizacjach. Doświadczenie zdobyte we współpracy zarówno z małymi i średnimi firmami jak i międzynarodowymi korporacjami, pozwoliło nam wypracować własny, zintegrowany sposób prowadzenia projektów w systemie design&build - od dokładnego poznania potrzeb Twojej organizacji do kompleksowej realizacji przestrzeni.

Nasz interdyscyplinarny zespół projektowy to ponad 60 doświadczonych ekspertów o wyjątkowych kwalifikacjach, w tym architektów, konstruktorów i instalatorów oraz inżynierów i kierowników projektów. Wiemy jak projektować wyjątkowe miejsca pracy, a nasze ekipy wykonawcze wiedzą jak je budować, utrzymując najwyższe standardy.