Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

THOMPSON&STEIN KKP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Karolkowa 30, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Karolkowa 30

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów kancelarii

  • Współtworzenie opinii prawnych, wniosków do KRS

  • Obsługa podmiotów zagranicznych w zakresie prawa handlowego w Polsce

  • Współpraca z zagranicznymi biurami kancelarii w zakresie obsługi Polskich klientów za granicą

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość polskiego prawa handlowego

  • Wysoki poziom samodyscypliny

  • Doświadczenie w przygotowaniu wniosków i pism do KRS

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o stałą umowę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Biuro stacjonarne w centrum Warszawy

  • Elastyczny model pracy hybrydowej

  • Innowacyjne projekty oraz podejście do świadczenia usług prawnych

O nas

Thompson&Stein to międzynarodowa grupa specjalizująca się w świadczeniu usług corporate services oraz księgowych dla przedsiębiorców. Jesteśmy liderem w zakresie obsługi polsko-estońskich projektów inwestycyjnych. Poszukujemy osoby, która wzmocni zespół w biurze w Warszawie.