Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

WARSZAWSKIE CENTRUM POSTĘPU TECHNICZNO-ORGANIZACYJNEGO BUDOWNICTWA "WACETOB" sp. z o.o.

Olesińska 21

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność przygotowywania pism merytorycznych, projektów dokumentów na potrzeby Spółki i Zarządu

  • doradztwo prawne dot.działań merytorycznych

  • kontakt z urzędami, sądami i klientami

Nasze wymagania

  • absolwent/ka prawa (mile widziane doświadczenie w budownictwie)

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych

To oferujemy

  • warunki zatrudnienia do uzgodnienia

  • długofalową perspektywę współpracy

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego