Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek z Grupy Kapitałowej.

  • Wspieranie Spółki w zakresie bieżącego doradztwa prawnego min. w zakresie przepisów dotyczących TFI i domów maklerskich.

  • Udział w tworzeniu wewnętrznych regulaminów i procedur zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Współpraca z instytucjami nadzorującymi rynek finansowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (tytuł zawodowy Radcy Prawnego mile widziany).

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej w instytucjach rynku kapitałowego.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego oraz przepisów w zakresie funkcjonowania funduszy inwestycyjnych i domów maklerskich.

  • Umiejętność analitycznego, logicznego i szybkiego myślenia.

  • Samodzielność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karty sportowe).

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.

O nas

Grupa Kapitałowa OPERA to pierwsza, największa oraz w 100% polska grupa finansowa. OPERA to także najbardziej innowacyjny podmiot na krajowym rynku finansowym oraz zdecydowany lider w zakresie inwestycji alternatywnych. Wykorzystując doświadczenie oraz prężność i swobodę działania niezależnej grupy dostarczamy unikalne, innowacyjne produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Uważamy, że w naszej działalności najistotniejsze są wartościowe pomysły oraz odwaga i niezależność, konieczne do ich realizacji.