Prawnik

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa działów firmy w aspektach prawnych dot. działalności w celu zabezpieczenia interesów Spółki, w tym w zakresie postępowań w dziedzinie prawa konkurencji i prawa ochrony konsumentów,

  • przygotowywanie, weryfikacja i analiza treści umów oraz warunków, celem zabezpieczenia interesów Spółki,

  • monitorowanie i analiza zmian w legislacji,

  • negocjacje warunków umownych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • przygotowanie i prowadzenie rozmów biznesowych, jako wsparcie prawne dla wewnętrznych klientów biznesowych,

  • opracowywanie i analiza wewnętrznych procedur i regulaminów,

  • udzielanie porad prawnych, opinii, konsultacji oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • posiadanie uprawnień radcy prawnego będzie atutem,

  • min. 8-letnie doświadczenie jako prawnik in-house lub kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych,

  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu przepisów w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego, prawa konkurencji i prawa ochrony konsumentów,

  • doświadczenie w formułowaniu pism i obsługi korespondencji w postępowaniach z zakresu prawa konkurencji i ochrony konsumentów,

  • doświadczenie w zakresie prawa autorskiego lub prawa własności przemysłowej będzie dodatkowym atutem,

  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i samodzielność w wykonaniu zadań,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym specjalistycznego języka prawniczego (min. B2),

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w tym MS Word, oraz systemów informacji prawnej, np. Lex, Legalis,

  • duża determinacja w dążeniu do celu i nastawienie na realizację zadań,

  • doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • dokładność, terminowość i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, która przez ostatnie 30 lat świadomie budowała swoją pozycję rynkową,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • opiekę medyczną i szeroki dostęp do usług zdrowotnych,

  • kartę sportową i dostęp do wielu obiektów sportowych,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach biznesowych z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem,

  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne