Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

DOZ S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opiniowanie podejmowanych inicjatyw i działań oraz prowadzenie spraw z zakresu prawa farmaceutycznego i przepisów pokrewnych, w tym przygotowanie: opinii i analiz prawnych, przygotowywanie pism, stanowisk, odwołań od decyzji wydawanych przez organy w ramach prowadzonych postepowań, przygotowywanie skarg do sądów administracyjnych na wydane decyzję,

  • wsparcie spółki w pozostałych obszarach prawnych, w tym w obszarze prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, w tym przygotowywanie pism procesowych,

  • przygotowywanie umów, porozumień i innych dokumentów prawnych w obszarach działalności spółki,

  • wsparcie w zarządzaniu portfelem znaków towarowych należących do spółek z grupy kapitałowej, m. in. sprawdzanie zdolności rejestracyjnej, rejestracja znaków towarowych w Urzędzie Patentowym RP i EUIPO, prowadzenie korespondencji z urzędami i oponentami, prowadzenie działań mających na celu ochronę istniejących praw,

  • weryfikacja zgodności z prawem oznakowania produktów Naszych Marek (suplementy diety, produkty kosmetyczne, wyroby medyczne, środki higieniczne, produkty lecznicze),

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych,

  • realizacja innych spraw zleconych przez Dyrektora Działu Prawnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie prawnicze

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym opiniowaniu i sporządzaniu umów

  • praktyczna znajomość przepisów prawa: konsumenckiego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa spółek handlowych

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, także pod presją czasu

  • dokładność, rzetelność, komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Power Point)

Mile widziane

  • mile widziana praktyczna znajomość prawa farmaceutycznego, prawa własności intelektualnej, regulacji w zakresie środków spożywczych, produktów kosmetycznych i wyrobów medycznych,

  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów handlowych w języku angielskim,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV!

2

Zaprosimy Cię na spotkanie online

3

Poprosimy Cię o wykonanie testów dostosowanych do Twojego

4

Zaprosimy Cię na spotkanie z potencjalnym Przełożonym

5

Przekażemy Ci informację zwrotną niezależnie od decyzji!