Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

Karaś i Wspólnicy sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Karaś i Wspólnicy sp. k. (www.karas-legal.com) jest polską kancelarią prawną specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Nasza praktyka obejmuje w szczególności wszelkie aspekty prawa handlowego, gospodarczego, konkurencji, własności intelektualnej, upadłościowego, cywilnego, pracy, budowlanego, obrotu nieruchomościami, administracyjnego oraz ochrony danych osobowych.

Prawnik

OPIS STANOWISKA:

Uczestnictwo w obsłudze prawnej przedsiębiorstw obejmujące:

  • przygotowywanie/opiniowanie projektów umów, regulaminów, itp.
  • sporządzanie opinii prawnych
  • udział w przygotowywaniu raportów due diligence
  • przygotowywanie pozwów i innych pism procesowych
  • występowanie przed sądami i urzędami
  • kontakty z Klientami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość programów prawniczych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • dobrą, koleżeńską atmosferę pracy
  • współudział w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej
  • elastyczne podejście do miejsca i czasu pracy
  • pakiet medyczny

Zgłoszenie zawierające CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne