Oferta pracy

Prawnik

Wento Sp. z o.o.O firmie

  • Warecka 11A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wento Sp. z o.o.

Warecka 11A

Warszawa

Wento rośnie i rozwija się, aby utrzymać soja przewagę konkurencyjną, jako wiodący inwestor na rynku energtyki odnawialnej w Polsce. Razem z firmą rośnie nasz Zespół do którego chcemy dołączyć kolejną osobę, zainteresowaną rozwojem zawodowym i dołożeniem swojej "cegiełki" do budownia lepszego jutra. Poniżej przedstawiamy nasze oczekiwania i ofertę dla potencjalnych kandydatów.

Prawnik

Zakres zadań i odpowiedzialności:

                • Wsparcie prawne relacji Spółki z innymi spółkami z grupy kapitałowej Wento, w tym przygotowanie, opiniowanie, aktualizacja umów, dokumentacji korporacyjnej;

                • Udział w procesach due diligence projektów inwestycyjnych z zakresu energetyki wiatrowej i fotowoltaiki;

                • Obsługa prawna spółek z grupy Wento, w szczególności w obszarze prowadzonych inwestycji: nabywanie praw do nieruchomości, umowy deweloperskie, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego etc.;

                • Przygotowywanie m.in. projektów umów, pism, wniosków do organów i Sądów;

                • Operacyjne wsparcie dla wszystkim działów w firmie w zakresie prawno-administracyjnym;

                • Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów wewnętrznych, wezwań, i innych dokumentów prawnych dla spółek z grupy Wento;

                • Przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej;

                • Przygotowywanie projektów pism procesowych;

                • Współpraca z kancelariami, audytorami i innymi zewnętrznymi podmiotami doradzającymi firmie;

                • Wsparcie administracyjno-prawne działu, w tym archiwizacja umów i dokumentów;

Nasze wymagania:

                • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziane ostatnie lata aplikacji);

                • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - w Kancelarii, w dziale prawnym firmy lub instytucji finansowej (mile widziane doświadczenie z branży energetycznej i/lub znajomość regulacji polskiego rynku kapitałowego);

                • Wielozadaniowość i umiejętność organizacji pracy oraz nadawania priorytetów;

                • Zdolność do samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze;

                • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

                • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

                • Praktyczna umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentów (umów, regulaminów, wezwań);

                • Praktyczna znajomość tematyki prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego. Znajomość zagadnień związanych z prawem energetycznym, OZE oraz polskiego rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem.

                • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Word, PowerPoint i Excel, Office i umiejętnością sprawnego korzystania z systemów prawniczych.

W zamian oferujemy:

                • możliwości rozwoju zawodowego w rosnącej firmie, działającej na ciekawym rynku,

                • konkurencyjny poziom wynagrodzenia i premiowania,

                • profesjonalny proces wdrożenia,

                • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

Preferowana forma współpracy - B2B lub umowa o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy