Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

ZIEMIA INWESTYCJE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZIEMIA INWESTYCJE zajmuje się developmentem oraz sprzedażą działek rekreacyjnych i wakacyjnych w Polsce. Jesteśmy firmą z  doświadczeniem w branży obrotu nieruchomościami w ciekawy i nowatorski sposób. Pracujemy w młodym zespole w start-upowym biurze w centrum Warszawy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa prawna Spółki,
  • Sporządzanie opinii prawnych dotyczących zagadnień prawnych związanych z działalnością Spółki,
  • Sporządzanie i opiniowanie umów
  • Udział w procesie nabywania nieruchomości
  • Analizowanie ryzyka prawnego w konsultowanych dokumentach
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych spółki
  • Monitorowanie zmian prawa w zakresie dotyczącym spółki
  • Kontakt z sądami, urzędami i innymi instytucjami publicznymi
  • Samodzielne prowadzenie projektów dot. dostosowania procedur wewnętrznych firmy do wymogów prawnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w ramach wewnętrznego działu prawnego (mile widziane: doświadczenie w firmie z branży nieruchomości)
  • Umiejętność sporządzania dokumentów korporacyjnych, umów handlowych, opinii prawnych.
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i przepisów podatkowych
  • Dokładność, terminowość i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę lub działalność gospodarcza
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet medyczny itp.),
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy,
  • Swobodna atmosfera
  • Samodzielność w działaniu

Ogłoszenie archiwalne