Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Wento Sp. z o.o.O firmie

  • Warecka 11A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wento Sp. z o.o.

Warecka 11A

Warszawa

Wento rośnie i rozwija się, aby utrzymać soja przewagę konkurencyjną, jako wiodący inwestor na rynku energtyki odnawialnej w Polsce. Razem z firmą rośnie nasz Zespół do którego chcemy dołączyć kolejną osobę, zainteresowaną rozwojem zawodowym i dołożeniem swojej "cegiełki" do budowania lepszego jutra. Poniżej przedstawiamy nasze oczekiwania i ofertę dla potencjalnych kandydatów.

Prawnik

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Wsparcie prawne relacji Spółki z innymi spółkami z grupy kapitałowej, w tym przygotowanie, opiniowanie, aktualizacja umów, dokumentacji korporacyjnej;
  • Udział w procesach due diligence;
  • Obsługa prawna spółek z grupy, w szczególności w obszarze prowadzonych inwestycji: nabywanie praw do nieruchomości, umowy deweloperskie, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego etc.;
  • Przygotowywanie m.in. projektów umów, pism, wniosków do organów i Sądów;
  • Operacyjne wsparcie dla wszystkim działów w firmie w zakresie prawno-administracyjnym;
  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów wewnętrznych, wezwań, i innych dokumentów prawnych dla spółek z grupy;
  • Przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej;
  • Wsparcie administracyjno-prawne działu, w tym archiwizacja umów i dokumentów;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziana rozpoczęta aplikacja);
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - w kancelarii, w dziale prawnym firmy (mile widziane doświadczenie z branży energetycznej);
  • Wielozadaniowość i umiejętność organizacji pracy oraz nadawania priorytetów;
  • Zdolność do samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1;
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentów (umów, regulaminów, wezwań);
  • Praktyczna znajomość tematyki prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego. Znajomość zagadnień związanych z prawem energetycznym, OZE będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Word, PowerPoint i Excel, Office i umiejętnością sprawnego korzystania z systemów prawniczych.

Oferujemy:

  • preferowana forma współpracy - B2B lub umowa o pracę,
  • możliwości rozwoju w stabilnej rynkowo firmie,
  • profesjonalny proces wdrożenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Ogłoszenie archiwalne